CELISTA LEKCE PRO ZDRAVÍ TĚLA I DUCHA 

26.07.2021

TABATA/FASCIÁLNÍ TRÉNINK/KOMPLEXNÍ STREČINK/FIT DANCE/RELAXACE/MEDITACE/OUTDOOR TRÉNINKY

CELISTA lekce nejsou jen o pohybu! Jsou o našem celkovém psychickém a fyzickém wellness. CELISTA LEKCE se řídí starořímským mottem: ,,Ve zdravém těle, zdravý duch."

CELISTA lekce jsou komplexní, vedou k procvičení všech svalů těla. Skvělá parta vás navíc motivuje být lepší a jít si ke svému cíli. CELISTA lekce vás vyhecují, budou vás inspirovat, zlepší vám držení těla a správnost provedení jednotlivých cviků, budete se cítit lépe a sebevědoměji.

Během silové části tvarujeme komplexně naše tělo, během kardio části zase spalujeme moře kalorií. Na závěr vás zklidní dokonalý strečink a meditace, ve které se zaměřujeme na zklidnění mysli a soustředění na práci s dechem. Hodinka uteče ani nevíte jak. Po CELISTA lekci je svět krásnější a vy spokojenější.

Jako vystudovaná klinická biochemička, bývalá profesionální tanečnice a stálá milovnice zdravého životního stylu vedu klienty ke komplexnímu zdraví. Zdraví mne baví, vím velmi dobře proč, proto své životní zkušenosti předávám s láskou a energií dál. Mé lekce jsou o celkové cestě ke zdraví a k sobě. Zkrátka CELISTA LEKCE.

Zaručeně se zbavíte tuku, posílíte plíce a bránici smíchem, zrelaxujete tělo, protáhnete fascie a potěšíte svoji duši.

Budete spokojeni s nárůstem výkonnosti, zrychlení Vašeho metabolismu, zpevní se Vám postava a zaručeně se pobavíte.

CELISTVÁ CESTA ZA SKVĚLÝM TĚLEM ZAČÍNÁ TADY.

Každé pondělí a středu od 19:00-20:00 hod, malý sál KC Bašť.

1. pololetí 3. 10. 2022 - 1. 2. 2023 (vyjma 16. 11., 19. 12,. 21. 12., 26. 12., 28. 12. 2022, 2. 1., 4. 1. 2023)

Celé září Outdoor tréninky.

2. Pololetí od března 2023

Jednorázový vstup 150 Kč za lekci.

Možnost zakoupit permanentku 10 lekcí 1 300 Kč - platí čtyři měsíce na všechny lekce, platba na místě hotově. Permanentku lze využít i na mé outdoor tréninky.

Těším se na vás.

Markét ❤️

CELISTA