SEMINAŘE, WORKSHOPY

V březnu se můžete těšit na povídání o cestování po Panamě a jejích krásách od rušných měst po deštné pralesy. Vstupné je zdarma. Budeme rádi za zaslání registrace.

Každý z nás má doma alespoň jednu pokojovou rostlinu. Víte, jak se o ni starat, zda jí máte ve správné místnosti a zda je umístěna na správné světové straně, popř. jak ji kombinovat s ostatními? Na tyto a další dotazy vám odpoví majitelka firmy a úspěšná zahradnice Lenka Bennerová v kurzu PÉČE O POKOJOVÉ ROSTLINY. Proběhne ve středu 22.2.2023...

Kreativní tvoření pro děti probíhá vždy v Domečku Komunitního centra Bašť od 14 hodin. Rezervace místa pro své dítě u lektorky Soni Žampové na sonazampova@seznam.cz

Přijďte si koupit drobný dárek pro babičku, maminku, kamarádku nebo paní učitelku na vánoční dárkový trh. Proběhne v sobotu 10.prosince od 13 do 17 hodin v Komunitním centru Bašť ve velkém sále. Od 14 do 16 hodin je nachystaná vánoční dílna pro děti.

Jistě už se všichni těšíte na naše baštecké čerty s Mikulášem. Doprovodit je můžete v pondělí 5.prosince. Sejdeme se v 18 hodin na Návsi a vyrazíme na společný okruh Bašti.

V sobotu 26.listopadu se můžete těšit Vy a Vaše děti na pohádku JAK SE RODÍ KAMARÁDI autorky Markéty Harasimové. Představení vám zahrají Markéta Harasimová a Miroslav Hrabě. Začátek je v 16 hodin v Komunitním centru Bašť. Vstup je zdarma.