SEMINAŘE, WORKSHOPY

Komunitní centrum Bašť ve spolupráci s Obec Bašť pořádá tradiční Burzu kroužků na školní rok 2022/2023 na fotbalovém hřišti v Bašti v neděli 4.9.2022 od 10 do 12 hodin.

Obec Bašť spolu s Komunitním centrem Bašť pořádá od pátku 22.7. do neděle 24.7. akcí Náves žije. Těšit se můžete na vystoupení taneční školy CAPAX tanec na MAX, na kejklíře Lukáše, se kterým se nudit nebudete. K poslechu, ale i k tanci vám zahraje Rudolf Sakala a od 20 hodin kapela Klasickej postup.

Po úspěšném kurzu První pomoci u dětí jsme se rozhodli uspořádat pro školní děti podobný kurz, který by se jim mohl nejen předem letními prázdninami mohl hodit.

Děvčata z Edelco pořádají v sobotu 18.6.2022 od 14 hodin letní workshop v Komunitním centru Bašť. Tvořit se bude originální věneček na zavěšení a solitérní květinovou dekoraci do interiéru.

Společnost Antonia senior services pořádá společně s Obcí Bašť akci nejen pro seniory SPOLEČNÉ POSEZENÍ S AKTIVIZACÍ. Společně se sejdeme v malém sále Komunitního centra Bašť od 16 do 19 hodin.

V kurzu pod vedením lektorky Zuzany Švehlové (IG: macrame.by.zuzu) se naučíte a následně procvičíte různé druhy uzlů. Během kurzu si udrháte závěsy na květináče, které si pak odnesete domů.

8.května se můžete těšit na 3 hodiny plné tance, baletu, rytmiky a gymnastiky. Vytvoříme opět MUZIKÁL, tentokrát věnovaný maminkám. Budeme zpívat, hrát divadlo a užijeme si plno legrace. Pro naše nejmilovanější maminky vyrobíme netradiční potěšení.