AKTUALITY

Aktuality

 

Zahrádkáři Bašť pořádají a všechny srdečně zvou na taneční maškarní zábavu ve stylu hippies. Zábava proběhne v sobotu 11.března v Komunitním centru Bašť (Dlouhá 52) od 19 hodin. K tanci a poslechu bude hrát kapela COLOR CLUB. Vstupné 200 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v Central CaféBar Bašť během otvírací doby a u paní Cukrové (Náves 39).

Chcete cvičit s REBELKAMI v Bašti? Registrace na druhé pololetí školního roku je zahájena, tak neváhejte.

Děkujeme všem, kdo využíváte a zajímáte se o dění v Komunitním centru Bašť. Zároveň vám děkujeme za čas, který jste strávili na aktivitách pořádanými Obcí Bašť v roce 2022. Ať už jste se zúčastnili kroužku pro dospělé nebo děti, či jste byli na některém z našich seminářů, workshopu, budeme rádi, pokud nám napíšete Vaše návrhy či připomínky k...

Dovoluji si Vám oznámit, že Mobilní hernička již nebude až do odvolání v provozu. Bohužel byla minimálně navštěvována a nepřinášela tudíž dětem s rodiči, kteří jí navštěvovali kýžený efekt - stmelování, navazování kontaktů.

16.10.2021 se uskuteční v Bašti Urban Challenge Kids. Urban Challenge Kids je městský překážkový závod určený pro děti 3-14 let. Trasa závodu je 900 metrů a minimálně 10 překážek (plazení, přelézání aut, přelézání stěn atd.). Každé dítě obdrží před startem triko Urban Challenge a v cíli náramek Urban Challenge. Registrace je ZDARMA, tak se...

Hledáte ještě volný kroužek pro vaší holčičku? Zkuste náš kroužek Gymnastika hrou s prvky baletu a tance 5-8 let.

PROVOZNÍ ŘÁD KOMUNITNÍHO CENTRA BAŠŤDlouhá 52, Bašť 250 85Článek 1
Úvodní ustanovení
Tento provozní řád upravuje zásady fungování Komunitního centra Bašť (dále jen "komunitní centrum"), které je zřízeno Obcí Bašť (Obecní 126, Bašť 250 85).
Článek 2
Základní pravidla soužití v komunitním centru
2.1. Lektoři, ostatní nájemci a návštěvníci komunitního...