AKTUALITY

Aktuality

 

Dovoluji si Vám oznámit, že Mobilní hernička již nebude až do odvolání v provozu. Bohužel byla minimálně navštěvována a nepřinášela tudíž dětem s rodiči, kteří jí navštěvovali kýžený efekt - stmelování, navazování kontaktů.

16.10.2021 se uskuteční v Bašti Urban Challenge Kids. Urban Challenge Kids je městský překážkový závod určený pro děti 3-14 let. Trasa závodu je 900 metrů a minimálně 10 překážek (plazení, přelézání aut, přelézání stěn atd.). Každé dítě obdrží před startem triko Urban Challenge a v cíli náramek Urban Challenge. Registrace je ZDARMA, tak se...

Hledáte ještě volný kroužek pro vaší holčičku? Zkuste náš kroužek Gymnastika hrou s prvky baletu a tance 5-8 let.

PROVOZNÍ ŘÁD KOMUNITNÍHO CENTRA BAŠŤDlouhá 52, Bašť 250 85Článek 1
Úvodní ustanovení
Tento provozní řád upravuje zásady fungování Komunitního centra Bašť (dále jen "komunitní centrum"), které je zřízeno Obcí Bašť (Obecní 126, Bašť 250 85).
Článek 2
Základní pravidla soužití v komunitním centru
2.1. Lektoři, ostatní nájemci a návštěvníci komunitního...

V srpnu jsme vytvořili první měsíčník Komunitního centra Bašť, který dostali občané Baště do svých poštovních schránek. Máme v plánu každý měsíc připravit aktuální číslo, ve kterém Vás budeme informovat o seminářích, workshopech a dalších aktivitách komunitního centra.

Obec Bašť a Komunitní centrum Bašť pořádají na fotbalovém v Bašti v neděli 5.9.2021 od 10 do 12 hodin Burzu zájmových kroužků pro děti.

NÁVES ŽIJE

20.07.2021

Obec Bašť zve všechny místní i přespolní na letní akci Náves žije. Proběhne o víkendu od 23. do 25.7.2021 na Návsi Bašť.