AKTUALITY

Aktuality

 

V srpnu jsme vytvořili první měsíčník Komunitního centra Bašť, který dostali občané Baště do svých poštovních schránek. Máme v plánu každý měsíc připravit aktuální číslo, ve kterém Vás budeme informovat o seminářích, workshopech a dalších aktivitách komunitního centra.

Obec Bašť a Komunitní centrum Bašť pořádají na fotbalovém v Bašti v neděli 5.9.2021 od 10 do 12 hodin Burzu zájmových kroužků pro děti.

NÁVES ŽIJE

20.07.2021

Obec Bašť zve všechny místní i přespolní na letní akci Náves žije. Proběhne o víkendu od 23. do 25.7.2021 na Návsi Bašť.

Od pondělí 17.5. budou pro veřejnost opět otevřeny tělocvičny v Komunitním centru Bašť. Je nutno dodržovat tyto podmínky:

jak jste jistě již všichni zaznamenali, Vláda ČR přijala usnesení, které na dobu dočasnou uzavírá veškerá vnitřní sportoviště, a to i jako zázemí pro venkovní aktivity. Současně omezuje volnočasové aktivity pro osoby od 6 do 18 let.

V současné době je v platnosti mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které omezuje počet osob ve vnitřních prostorech na 10, resp. při vyšším počtu musí mít místa k sezení, na kterých musí převážnou část doby setrvat. To tedy vylučuje pohybové aktivity nad 10 osob.