Nařízení vlády platné od 22.11.2021

23.11.2021

Vzhledem k novým nařízení vlády platí od pondělí 22.11.2021 nová pravidla pro volnočasové aktivity a provoz dětských a ostatních center.

https://covid.gov.cz/situace/volny-cas/posilovny-venkovni-posilovny-sportovni-centra-venkovni-sportovistehttps://covid.gov.cz/situace/volny-cas/materska-centra-ddmVýtah toho nejdůležitějšího z Covid portálu: Od 22. listopadu se bude možné prokazovat pouze certifikátem o očkování, potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní. PCR testy ne starší než 72 hod budou akceptovány pouze u osob:. mladších 18 let, s kontraindikací proti očkování (zaznamenané v ISIN), rozočkovaných osob. Jiné způsoby nebudou akceptovány. Toto nařízení se vztahuje jak na poskytovatele služby (lektory), tak na účastníky služby (kroužku, kurzu, lekce cvičení či tvoření).

Prosím vás, abyste tyto nařízení dodržovali při svých aktivitách, které provozujete v rámci Komunitního centra. Je to v zájmu nás všech. Oba sály potažmo celé centrum je v tuto chvíli hojně navštěvované nejen dospělými, ale také dětmi. Prosím respektujme se navzájem a buďme k sobě zodpovědní.

Moc děkuji. Za Komunitní centrum Ladislava Megerová