JARNÍ BAZAR DĚTSKÉHO OBLEČENÍ, OBUVI

26.03.2022

Komunitní centrum Bašť pořádá v sobotu 26.3.2022 od 9 do 12 hodin jarní bazar.

Nachystání prodejního místa prodávajícím 26.3. od 8 do 9 hodin.

Prodej zboží 26.3. od 9 do 12 hodin.

Nabízet můžete dětské oblečení, obuv, hračky, dětské potřeby a pomůcky popř. menší sportovní vybavení. Počet prodávaných věcí je omezen pouze velikostí Vám přiděleného prodejního místa. Prodávající bude mít k dispozici jeden velký stůl a dvě lavice, kdo má, může si přinést vlastní stojan na oblečení.

Pronájem prodejního místa 150 Kč. Splatné v hotovosti v den akce.

Každý prodávající si zodpovídá za své prodejní místo, popř. se může domluvit s kamarádkou/sousedkou a navzájem si sousedící prodejní místa pohlídat. Doporučujeme si věci označit lístkem s cenou a velikostí, popř. si připravit seznam prodávaných věcí. Prodejní místo tzn. stůl s lavicemi bude mít každý registrovaný prodávající již připravené. 

Bazar bude probíhat ve velkém sále Komunitního centra. V případě velkého zájmu prodávajících bude prostor rozšířen o malý sál. Prostor je bezbariérový. Parkování je možné na Návsi na místech pro to určená. 

Registrace prodávajících do 24.3.2022 na megerova@obecbast.cz. Počet míst je omezen. Je nutné se registrovat předem. Prodejní místa se budou chystat den předem podle počtu registrovaných. Bez registrace nebude v sobotu již žádný prodávající přijat.