OMEZENÍ AKTIVIT OD 12.10.2020

09.10.2020

Dobré odpoledne,

jak jste jistě již všichni zaznamenali, Vláda ČR přijala usnesení, které na dobu dočasnou uzavírá veškerá vnitřní sportoviště, a to i jako zázemí pro venkovní aktivity. Současně omezuje volnočasové aktivity pro osoby od 6 do 18 let.

Na základě usnesení, které přikládám opět do přílohy, jsem se rozhodli, uzavřít po tuto dobu Komunitní centrum Bašť pro veškeré aktivity bez rozdílu druhu aktivity či věku cílových skupiny. Respektujeme tímto rozhodnutím zdůvodnění přijatého usnesení Vlády ČR, kterým je zamezení šíření nákazy COVID-19.

Za sebe mohu říct, že věřím a doufám, že uzavření sportovišť a omezení volnočasových aktivit bude po skutečně jen akutně nezbytnou dobu a brzy budeme naše Komunitní centrum opět otevřít.

Po dobu uzavření, Vám samozřejmě nebudeme účtovat žádné nájemné za rezervované časy a rezervace zůstávají v platnosti.

Připomínám také, že pro osoby nad 18 let je možné organizovat do maximálního počtu 20 osob venkovní aktivity. Jako vhodné prostory vidím, prostor u fotbalového hřiště nebo park u Vily.

Pokud se rozhodnete uspořádat své tréninky venku a bude chtít využít cvičební nářadí z KC (u kterého je to možné), prosím o jeho umytí a dezinfikování. Svým klientům zdůrazňujte a dbejte na rozestupy a minimalizujte riziko nákazy.

Děkuji za pochopení

Víťa Kaliba