SEMINAŘE, WORKSHOPY

Přijďte si ho vyzvednout plamínek odebraný z věčného ohně, který hoří v jeskyni pod bazilikou Narození Páně v Betlémě a představuje symbol míru, lásky, naděje a přátelství. Betlémské světlo přivezou skauti 23. prosince 2023 od 16:00 do 19:00 hodin do Domečku u Komunitního centra. Přineste si s sebou lucerničku, svícínek nebo zkrátka cokoli, v čem...

Kynologie Bašť pořádá již tradiční Vánoční sbírku pro pejsky z útulku Lesan a kočičky, o které se stará Jolanta Pokorná ze Zdib. Sbírka proběhne v sobotu 16.prosince na cvičáku v Bašti od 10 hodin. Přispět můžete penězi, kvalitním krmením, hračkami. Těšit se můžete na svařák, pečené buřty a vánoční cukroví.

VÁNOČNÍ TRH

10.12.2023

Obec Bašť pořádá v neděli 10.prosince od 13 do 17 hodin Vánoční dárkový trh ve vnitrobloku Komunitního centra Bašť. Přijďte si nakoupit drobný dárek pro babičku, kamarádku, sousedku či paní učitelku. Těšit se můžete na stánky s vánočním cukrovím, ozdobami, dekorací či oblečením, na šperky, mýdlové kytice, macrame výrobky a čokoládovou dílnu.

Obec Bašť pořádá v sobotu 9.12. od 10 hodin kurz výroby vitrážových drobností ze skleněných střepů od sestavení motivu, jeho poskládání, obroušení jednotlivých střepů, lepení páskou, cínování a patinování výsledného výrobku. K dispozici budou různé motivy, skleněné střepy, komponenty, nářadí. Cena 690 Kč včetně materiálů a nářadí. Počet míst je...

Tradiční akce proběhne v úterý 5.prosince. V 18 hodin se společně s Mikulášem a jeho družinou vypravíme z návsi na krátký okruh Baští. Na náves se poté vrátíme na společné focení, občerstvení od Bašteckých žen. Pro hodné děti jsou připravené drobné balíčky.

Pro velký úspěch pořádá Obec Bašť v Komunitním centru další kurz Drátování. Proběhne v sobotu 25.11. od 14 hodin v Komunitním centru (Dlouhá 52). Kurzovné je včetně materiálů, zapůjčení pomůcek 250 Kč. Registrace předem je nutná na megerova@obecbast.cz do 21.11.2023.